Milas - Bodrum Havalimanı

Milas - Bodrum Havalimanına Ulaşım: (Yol tarifi alabileceğiniz ulaşım haritası sayfanın alt kısmındadır.) Milas Bodrum Havalimanı ulaşım bilgilerinin tümüne bu sayfada ve sayfada yer alan linklerle gideceğiniz sayfalarda yer almaktadır. Havaş Bodrum Otogar ile Milas Bodrum Havalimanı arasında karşılıklı olarak tüm uçuşlar için düzenli otobüs seferi ile havalimanına ulaşım sağlamaktadır. Muğla Büyükşehir Belediyesi ulaşım firması olan Muttaş otobüsleride yine tarifeli seferlerle Muğla, Yatağan, Milas, Bodrum yerleşim noktaları ile Milas-Bodrum Havalimanı arasında düzenli seferler düzenlemektedir. Atlas Global (Atlas Jet) havayolu firması ise kendi uçuşları için havalimanı ile Bodrum'un ve Muğla'nın bir çok noktası arasında ücretsiz otobüs seferleri düzenlemektedir. Yine bu sayfadan Milas Bodrum Havalimanı araç kiralama sayfasına giderek araç kiralayabilir veya Bodrum Otobüs Firmaları sayfasına giderek online otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bodrum Havalimanı Taksi iletişim bilgilerine, taksi ücretlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 


Havaş Bodrum Otogar'dan kalkışlı Bodrum / Milas Havalimanına tarifeli otobüs seferi düzenlemektedir. Yine Havaş Bodrum / Milas Havalimanına inen tüm uçaklar için Bodrum'a servis düzenlenmektedir.​Bu yolculuk yaklaşık 45 dakika sürmekte olup, trafik yoğunluğuna göre süre değişebilmektedir. Servis güzergahı Bodrum Milas Havalimanı, Güvercinlik, Torba yolu, Bodrum Otogardır.

Muğla Menteşe Otogarı şehirler arası otobüs terminali 9 nolu perondan Milas-Bodrum Havalimanına hareket eden Muğla Büyükşehir Belediyesi Muttaş otobüsü Yatağan Otogar girişinde havalimanı yolcusu almaktadır. Aynı araç Milas Üç Yolda yine havalimanı için yolcu almaktadır. Aynı şekilde otobüs havalimanından dönüş yolunda bu noktalarda gelen yolcuları yolcu bırakmaktadır.

Atlas Jet Milas Bodrum Havalimanı Otobüs servisleri ücretsiz olup Bitez, Bodrum, Gümbet, Konacık, Milas, Muğla Otogar, Turgutreis, Yatağan yerleşim yerlerinden karşılıklı hizmet vermektedir.

Milas - Bodrum Airport Taxi:
Tel: +90 252 523 0024
Fax: +90 252 523 0010          
E-mail: info@bodrumairporttaxi.com

Milas-Bodrum Havalimanının Yerleşim Merkezlerine Uzaklıkları:

Milas-Bodrum Havalimanı - Güllük 9,2 km, 15 dk
Milas-Bodrum Havalimanı - Güvercinlik 16,7 km, 18 dk
Milas-Bodrum Havalimanı - Torba 32,2 km, 33 dk
Milas-Bodrum Havalimanı - Bodrum 36,2 km, 38 dk
Milas-Bodrum Havalimanı - Akyarlar 57,9 km, 1 saat 7 dk
Milas-Bodrum Havalimanı - Turgutreis 53,2 km, 57 dk
Milas-Bodrum Havalimanı - Gümüşlük 56,6 km, 1 saat 5 dk
Milas-Bodrum Havalimanı - Yalıkavak 52,8 km, 57 dk
Milas-Bodrum Havalimanı - Gündoğan  46,6 km, 55 dk
Milas-Bodrum Havalimanı - Didim  62,9 km, 1 saat 37 dk

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı Ulaşım Haritası:


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Türkiye Havalimanları, Havaalanları, Turkey Airport

Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım - TurkiyeHavalimanlari.com
Bodrum Milas Havalimanı ulaşım; servis kalkış yerleri, servis saatleri, ulaşım haritası, havalimanı taksi. Bodrum Milas Havalimanı nerede, nasıl giderim? Havaş, Muttaş
milas, havalimanı, bodrum, ulaşım, haritası, havaalanı, servis, saatleri, taksi, nerede, nasıl, giderim